O nás

Pannonia Entertainment je předním distributorem alternativního obsahu v regionech střední a východní Evropy. Aktivně působí na českém, slovenském, maďarském, polském, rumunském a bulharském trhu.
 
V České republice a na Slovensku zastupujeme cyklus Exhibition on Screen, nejprestižnější světovou sérii o výtvarném umění, která divákům přináší biografie umělců a návštěvy galerií z celého světa. Do kin uvádíme také kompletní sezónu operních a baletních inscenací z londýnského Royal Opera House. Dalším pilířem naší distribuce jsou obnovené premiéry legendárních filmů pod značkou Kultovky v kinech. Uvedli jsme digitálně restaurované zbrusu nové sestřihy filmů The Doors (1991), Apokalypsa (1979) a mnohé další. Kinosály měníme také v koncertní haly – v posledních letech skrze filmové plátno vystoupili David Bowie, Eric Clapton, Fleetwood Mac a v přímém přenosu také Roger Waters nebo SUGA z BTS.
 

Adresa pro příjem disků a poštovních zásilek: Pannonia Entertainment, Markova 311, Turnov, 511 01


Oficiálním přímým zastoupením společnosti Pannonia Entertainment Ltd. pro Českou republiku a Slovensko je společnost Pannonia Entertainment CZ s.r.o.

Pannonia Entertainment CZ s.r.o.
Rybná 716/24
Praha 1, 110 00

IČ: 092 73 891
DIČ: CZ 092 73 891


KONTAKT

Hlavní kontaktní e-mail: distribuce@pannonia-entertainment.eu

PAVEL KRUPAŘ
distribuce a marketing pro ČR a Slovensko
pavel.krupar@pannonia-entertainment.eu
+420 731 375 205